Állásajánlat

MUNKATÁRSAT KERESÜNK
Kémények béleléséhez, kivitelezéséhez, betanított szakmunkást keresünk.
Könnyen megtanulható, jó fizetés!
Feladatok: Kémények bélelése, szerelése, tetőkibúvók, tetőkilépők, kéményseprő járdák telepítése.
Elvárásaink:
- Pályakezdő (nem szükséges tapasztalat)
- Megbízható, szorgalmas
- Önálló, precíz munkavégzésre képes legyen
- Jó alkalmazkodó kézség
Előnyt jelent:
- Építőipar területén szerzett gyakorlat
- Épületgépész ismeretek (víz-gáz-fűtés esetleg klíma szerelés)
- "B" kategóriás jogosítvány
Kizáró ok:
- Tériszony
Amit kínálunk:
- Teljes munkaidős foglalkoztatás (8 órás bejelentett munkahely)
- Változatos munka
- Versenyképes jövedelem
- Bejárási támogatás
- Hosszú távú együttműködés
- Szakmai fejlődés
- Családias hagulat, jó csapat
Személyesen előre egyeztetet időpontban a Prideco Bt. 2040 Budaörs, Kamaraerdei út 11. 2/7.épület 12.ajtó címen  08:00-16:00 között vagy telefonon a 0036 20 912 3258 esetleg kűld el az önéletrajzod e-mail-ben a kemenybolt@gmail.com címre.